Akce, dárkové balíčky, firemní párty:

AKCE HUMMER LONG:
1 hodina v limuzíně HUMMER, láhev šampaňského Moët a příjemná hodinka s dívkou dle vlastního výběru - pouze 8.800.- CZK!

Chystáte firemní večírek, party, oslavu?
Na Vaše přání můžeme zorganizovat za paušální cenu večer na přání, vyplněný striptýzovými vystoupeními, opravdovou lesbishow, neomezenou konzumací a neomezeným využitím veškerých služeb.
V případě zájmu nás kontakujte e-mailem na info@club-diamond.cz

V Clubu Diamond pro Vás můžeme uspořádat loučení se svobodou, narozeninovou oslavu nebo třeba zahradní párty. Naše exkluzivita se skrývá v originalitě. Kde jinde než v Clubu Diamond si budete moci vychutnat příjemné chvíle, odpočinout si od práce a stresů a navíc si užít skvělou atmosféru 30.let minulého století.

V Clubu Diamond je pořád z čeho vybírat. Jsme CLUB DIAMOND, proto si své diamanty chráníme.
I Vy, stálí zákazníci, jste našimi klenoty. Vážíme si vás, a proto bychom Vám rádi nabídli členství v našem privátním GENTLEMENT´S NIGHTCLUBu:
Staňte se členem našeho clubu a čerpejte výhod, které nabízíme. Podrobnosti o členství Vám sdělí náš milý personál přímo v Clubu Diamond.